Dogcanpastamalzemeleri.com da kişisel bilgilerinizin gizliliği bizim için çok önemlidir. Müşterilerimize ait kişisel bilgiler gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Sipariş sırasında müşterilerimizden online yada telefon ile talep ettiğimiz kişisel bilgiler:

İsim ve Soyisim

Adres

Email

Telefon numarası

Not: dogcanpastamalzemeleri.com olarak kesinlikle müşterilerimizin kredi kartı bilgilerini telefonla talep etmiyoruz. Kredi kartı bilgileriniz sadece https:// ile başlayan 256 bit SSL ile şifrelenmiş ödeme sayfasında sizin tarafınızdan girilmektedir.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler dogcanpastamalzemeleri.com’da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında gönderici firmaya aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. dogcanpastamalzemeleri.com sipariş sırasında veya e-bülten aboneliği ile alınan tüm email adreslerini müşteri veritabanımızda saklama hakkına sahiptir. Müşteri veritabanımız reklam amaçlı bilgileri müşterilerimize ulaştırmak amaçlı kullanılmaktadır. Bu reklam amaçlı emailleri almak istemiyorsanız e-bülten aboneliğini iptal edebilirsiniz.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir, dogcanpastamalzemeleri.com tarafından kullanılmaz.

Ödeme Güvenliği

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.